Kënaquni me Shijet e Italisë, Pikërisht Këtu në Durrës

330506386_565036708903617_5732024083579385718_n
366490536_18271145695199728_4701535821800316088_n
348426434_1185375749525701_2057370041863630734_n

Mirësevini në Restorant Piazza

Në restorantin Piazza në Durrës, ju ftojmë të përjetoni një aventurë kulianre që nderon aromat e pasura dhe të ndryshme të kuzhinës italiane. I pozicionuar në qendër të Durrësit, restoranti ynë ka qenë një pikë referimi e dashur për komunitetin për më shumë se 20 vjet, ku me shumë dashuri kemi krijuar pjata të inspiruara nga tradita italiane, duke i bërë mysafirët tanë të shumtë të shijojnë me çdo kafshatë.

Produkte të freskëta, direkt nga deti Adriatik

Menuja jonë

Ne jemi të përkushtuar të zgjedhim me kujdes produktet më të mira vendase për të krijuar gatime që pasqyrojnë shpirtin e vërtetë të kuzhinës italiane. Qoftë perimet që sapo janë marrë nga toka, qoftë peshku i freskët i kapur në Detin Adriatik, ne vlerësojmë cilësinë dhe saktësinë si themel të punës sonë. Ne jemi të bindur se një vakt i mrekullueshëm nis me përbërës të përzgjedhur me shumë kujdes.

Pavarësisht nëse jeni duke festuar një rast të veçantë, duke shijuar një vakt familjar ose thjesht duke shijuar një darkë romantike, ne jemi këtu për ta bërë përvojën tuaj të jashtëzakonshme. Stafi ynë i vëmendshëm dhe miqësor është i përkushtuar për të siguruar që çdo vizitë në Piazza Restaurant të jetë e paharrueshme.

Shef - Restorant Piazza

Rezervime

Rezervo një tavolinë

Për rezervime, plotësoni formularin e mëposhtëm ose na telefononi në +355 052 237601

Blogu ynë

Blogu dhe artikujt e fundit

sqShqip
Scroll to Top